BabyPrestige®BabyPrestige® – luxurious and stylish baby furniture and accessories for babies

0 items

Welcome to our store for moms and kids!

Aden & Anais veľká zavinovacia pliena z bambusového vlákna Mela - Detské baambusové plienky - Textil - Posteľná bielizeň - Katalóg Aden & Anais veľká zavinovacia pliena z bambusového vlákna Mela - Detské baambusové plienky - Textil - Posteľná bielizeň - Katalóg

View more

Aden & Anais veľká zavinovacia pliena z bambusového vlákna Lucky Field - lady bug

Code 28989 ADEN & ANAIS

Brief description

Veľká zavinovacia plienka Aden + Anais® vyrobená z bambusového vlákna /umelý hodváb/​
Plienky Aden + Anais® sú extra veľké, rozmery až 120 x 120 cm, takže každá mamička pohodlne zavinie svoje bábätko aj bez predošlých skúseností.

Delivery time:4-8 weeks

19.90 €

* Required fields

Details

 
Vznikli v Bangladéži počas stredoveku - jedná sa o jednu z najdokonalejších, najšetrnejších a pritom tak čistých látok/bez iných prímesí/, na čom sa zakladá aj tradícia Aden & Anais už dlhé roky. Prinášajú Vášmu dieťatku maximálny komfor a pohodlie.

Plienky sú jemné a maximálne priedušné - ideálne pre dieťatko na zavinutie. Jemnosť materiálu umožňuje detskému telu prirodzene regulovať svoju telesnú teplotu bez toho, aby sa prehrialo.

Sú jemné k detskej pokožke a trvácne aj pri každodennom používaní.

Čím viac plienku periete, tým je jemnejšia.

Plienky Aden + Anais® sú extra veľké, rozmery až 120 x 120 cm, takže každá mamička pohodlne zavinie svoje bábätko aj bez predošlých skúseností.

Plienky sú okrem zavinutia určené aj na odgrgnutie bábätka, dojčenie, prikrytie kočíka, ako prenosná postieľka, vyloženie detskej sedačky, ako deka, prikrývka prebaľovacieho pulta, a iné.